KlasaOpis
A+ Sprzęt w pełni działający nie posiadający jakichkolwiek śladów użytkowania (jak nowy za cenę sprzętu używanego).
A Sprzęt w pełni działający posiadający normalne ślady użytkowania, ryski i zadrapania po znacznikach firmowych (znaczniki antykradzieżowe).
A- Sprzęt w pełni działający posiadający drobne zadrapania, wgniecenia lub białe/ciemne plamki lub pojedyncze wypalone pixele. Obniżona cena! Okazja! Kompromis pomiędzy nieperfekcyjnym stanem wizualnym a znakomitą jakością sprzętu.
B Sprzęt w pełni działający posiadający niewielkie pęknięcia widoczne na obudowie lub widoczne rysy lub plamy, > 5 pixeli. Solidny, markowy sprzęt w znacznie obniżonej cenie! Okazja, jeśli idealny stan wizualny nie odgrywa pierwszorzędnej roli.
I Sprzęt w pełni działający, w którym brakuje podzespołów jak bateria lub zaślepka na dysk. Po skompletowaniu możliwa zamiana na klasę A. Znacznie obniżona cena! Zapytaj sprzedawcę o szczegóły.
R Sprzęt odnowiony fabrycznie/ przeważnie w oryginalnym pudełku - z gwarancją CebITgroup.
RW Sprzęt odnowiony fabrycznie/ przeważnie w oryginalnym pudełku - z gwarancją producenta.
RWA Sprzęt odnowiony fabrycznie/ posiada drobne rysy na elementach plastikowych - z gwarancją producenta.
N Sprzęt fabrycznie nowy/ w oryginalnym pudełku - z gwarancją producenta.

Jeżeli nadal masz wątpliwości co do tego jak będzie wyglądał komputer, który planujesz kupić - skontaktuj się z nami. Klasyfikacja stanu wizualnego ma charakter poglądowy dlatego jeżeli szczególnie zależy Ci na wyglądzie nasz handlowiec pomoże Ci wybrać najładniejszy model.