Możemy z dumą poinformować, że CebITGroup otrzymał certyfikat międzynarodowy normy EN-PL ISO 9001:2001. To dla nas spore wyróżnienie, ponieważ na polskim rynku do tej pory nie działała żadna firma zajmująca się sprzedażą poleasingowego sprzętu komputerowego, mogąca przedstawić taki dokument poświadczający jakość usług. Dla naszych Klientów jest to najlepsze świadectwo, że CebITGroup odpowiada wysokim standardom stawianym przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną.

 

Certyfikat jakości – z myślą o klientach CebITGroup!

ISO kojarzy się głównie z zarządzaniem jakością – i słusznie. W praktyce oznacza bowiem, że certyfikowana firma spełnia wszystkie wymogi, dzięki którym może dostarczać usługi i produkty na stałym, wysokim poziomie. Dzięki temu jako nasi Klienci zyskujecie pewność, że czy zdecydujecie się na kupno poleasingowego komputera regenerowanego przez CebITGroup, czy zechcecie skorzystać z serwisu technicznego, zawsze otrzymacie jednakowo starannie przygotowany sprzęt i spotkacie się z jednakowo kompetentną obsługą – nie tylko przy pierwszych zakupach, ale za każdym razem, gdy do nas wrócicie.

 

Co jeszcze daje certyfikat ISO?

Certyfikat ISO to nie tylko zadowolenie klienta i gwarancja niezmiennej jakości. Aby firma mogła ubiegać się o przyznanie certyfikatu, musi spełniać także szereg norm dotyczących organizacji wewnętrznej i samego sposobu prowadzenia działalności. Wraz z wprowadzeniem systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009 rzetelność CebITGroup i wiarygodność zostały dodatkowo potwierdzone przez niezależne źródła.

 

Zielony CebITGroup!

Naszym priorytetem w CebITGroup jest także ochrona środowiska, dlatego dołożyliśmy starań, aby otrzymać także certyfikat ISO 14001:2005. Określa on normę zarządzania środowiskowego, czyli takiej organizacji pracy, która minimalizuje niekorzystny wpływ na środowisko naturalne, wspomaga jego ochronę i zapobiega zanieczyszczeniom.

Międzynarodowa Organizacja ds. Normalizacji rozpoczęła pracę nad opracowaniem normy w 1993 r. i ostatecznie została ona opublikowana w około 160 krajach w identycznej treści, co gwarantuje uniwersalność na rynku międzynarodowym. Dodatkowo konieczność przeprowadzania stałych audytów gwarantuje przestrzeganie przez firmę wszystkich wymogów nakładanych przez normę. W ten sposób ISO 14001 gwarantuje zmniejszenie ilości produkowanych odpadów i zanieczyszczeń, a także mniejsze zużycie energii i surowców oraz zgodność polityki firmy z prawnymi wymaganiami dotyczącymi ochrony środowiska.

 

CebITGroup z normą ISO 9001 oraz 14001 - możecie nam zaufać!