Lenovo ThinkCentre M820z

Procesor Intel Core i5-8400-2.80GHz-6C
Dysk twardy 256 GB SSD M2 NVMe
Pamięć RAM 8 GB
Przekątna ekranu 21,5"
System operacyjny Windows 10 Pro
Indeks LENOVO-10 Pełna specyfikacja
3 476,00 zł Netto
4 275,48 zł Brutto

Rata leasingowa: od 200 zł netto

Kompaktowa konstrukcja, solidna wydajność

21,5-calowy ThinkCentre M820z AIO jest przeznaczony do wydajnej pracy. Ten wszechstronny, biznesowy All-in-One klasy średniej działa z najnowszym procesorem Intel® Core™ i ma mnóstwo pamięci operacyjnej DDR4 do obsługi wymagających zadań. O świetnym przygotowaniu do pracy w dowolnym środowisku biznesowym świadczą też solidne zabezpieczenia, testy niezawodności zgodne z normą wojskową MIL-SPEC oraz funkcje łatwego zarządzania.

Masz problem z wyborem ? Chętnie doradzimy

Czas dostawy
Zadzwoń: 71 308 98 97

Darmowa
dostawa

14 dni
na zwrot

Dział IT ma nowego przyjaciela

ThinkCentre M820z ma zabezpieczenia, jakich wymaga zespół IT — firmowe dane są bezpieczne dzięki wbudowanej funkcji szyfrowania danych Trusted Platform Management (TPM) 2.0, inteligentnej ochronie gniazd USB opartej na BIOS-ie oraz przełącznikowi funkcji powiadamiania o otwarciu obudowy. Komputer ten jest też szybki we wdrażaniu i zajmuje niewiele miejsca.

Niezrównana produktywność

M820z działa z dyskiem PCIe SSD z technologią 3D NAND oraz pamięcią Intel® Optane™, dlatego szybko reaguje i umożliwia płynną pracę wielozadaniową. Pracę usprawniają też porty USB 3.1 Gen 2 i USB-C do szybkiego przesyłania danych.

Maksymalna ochrona

Wbudowane oprogramowanie firmware Trusted Platform Module (TPM) 2.0 szyfruje dane i hasła na komputerze M820z AIO. Dane chroni dodatkowo oparta na BIOS-ie Inteligentna ochrona gniazd USB — porty USB można skonfigurować tak, by reagowały tylko na określone urządzenia, co uniemożliwia kopiowanie plików przez osoby nieupoważnione. Przełącznik funkcji powiadamiania o otwarciu obudowy zapobiega fizycznemu dostępowi do wnętrza komputera przez osoby niepowołane. Komputer ten działa też z opcjonalną myszą z czytnikiem linii papilarnych, która umożliwia logowanie przy użyciu funkcji Windows Hello.

ThinkCentre M820z all-in-one enterprise desktop

Łatwa konfiguracja…

Ten kompaktowy AIO zajmuje bardzo niewiele miejsca, dlatego łatwiej utrzymać porządek i profesjonalny wygląd biurka. Komputer można też mocować na uchwycie VESA, a bezramkowy monitor i opcjonalna podstawka oferują jeszcze więcej miejsca do pracy.

…i łatwa obsługa

Komfort pracy z M820z i zarządzania tym komputerem zwiększają różne drobne udogodnienia. Funkcja Keyboard Power On umożliwia włączanie komputera z poziomu klawiatury. Kamera Smart Webcam obraca się w zakresie 180° w poziomie i 50° w pionie, dlatego może rejestrować obraz z przodu oraz z tyłu i ułatwia prowadzenie wideokonferencji. Kiedy kamera nie jest potrzebna, prywatność chroni osłona ThinkShutter.

ThinkCentre M820z all-in-one enterprise desktop -- rotating camera

Trwała niezawodność

M820z to wytrzymały komputer na długie lata, co potwierdzają testy zgodności ze specyfikacją wojskową. Model ten został przetestowany pod kątem ośmiu standardów MIL-SPEC: odporności na niskie ciśnienie (wysokość npm.), wibracje, wysoką temperaturę, niską temperaturę, piasek i kurz, szoki termiczne i wstrząsy. Na tym AIO możesz polegać.

Dba o Twój wzrok

Wyświetlacz M820z zmniejsza zmęczenie oczu — panel antyodblaskowy rozprasza światło i eliminuje migotanie, a certyfikaty komfortu widzenia i niskiego poziomu światła niebieskiego gwarantują możliwość wielogodzinnej pracy bez nadwerężania wzroku.

ThinkCentre M820z all-in-one enterprise desktop
Marka Lenovo
Dysk twardy 256 GB SSD M2 NVMe
Pamięć RAM 8 GB
Przekątna ekranu 21,5"
Karta graficzna Intel UHD Graphics 630
System operacyjny Windows 10 Pro
Gwarancja 3 lata
Indeks LENOVO-10

Dobór sprzętu

1. Pomożemy dobrać sprzęt dla Twojej firmy, aby stosunek ceny do jakości był dla Ciebie optymalny.

Dobór finansowania

2. Zaproponujemy dogodną dla Ciebie formę finansowania: leasing, najem lub zakup tradycyjny.

Odkup starego sprzętu IT

3. Odkupimy Twój stary sprzęt, aby obniżyć Ci ratę miesięczną.

4. Przeniesiemy dane na nowy sprzęt oraz zadbamy o ich bezpowrotne skasowanie na starych nośnikach.

Serwis i obsługa

5. Zespój HitITgroup jest zawsze do Twojej dyspozycji w ramach świadczonych usług!

Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

E-mail: info@firebit.pl

Telefon: 71 308 98 97